14 Cze 2017

Narzędzia ułatwiające wybór treści

Częste publikowanie interesujących treści jest najlepszym sposobem na osiągnięcie wysokiego zaangażowania użytkowników. Niestety jest to bardzo czasochłonna i wymagająca praca. Na szczęście dostępne są narzędzia analizujące, które treści są obecnie popularne, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci pomysłów.

Pocket

Pocket to aplikacja do zapisywania artykułów. Ponadto wysyła powiadomienia, gdy pojawiają się interesujące treści i udostępnia średnio 5 najpopularniejszych artykułów dziennie.

Feedly

Feedly pozwala Ci śledzić trafne treści, monitorując kanały RSS, śledząc hashtagi oraz wybierając tematy i znajdując nowe witryny i treści.

SlideShare

SlideShare to idealne urządzenie do content marketingu, jak i do głębszego poznania treści wizualnych. Jest najczęściej używany do dzielenia się prezentacjami, infografikami, dzięki czemu otrzymujemy najwyższą jakość, którą możemy udostępnić.

Flipboard

Flipboard to Twoja spersonalizowana gazeta, przynosząca tylko najświeższe treści
z różnych głównych i mniej popularnych źródeł. Artykuły, które szczególnie Ci się spodobały,
mogą zostać zapisane w “czasopismach”, w zbiorach zapisanych artykułów. Aplikacja umożliwia łatwe udostępnianie na wszystkich portalach społecznościowych
bez przełączania się między aplikacjami.

BuzzSumo

BuzzSumo jest potężnym oprogramowaniem do przechowywania treści i z niesamowitą formułą algorytmową. Szereguje najbardziej popularne treści, wyświetlając wiele interesujących statystyk,
które przyporządkowuje do konkretnej platformy społecznościowej.

Klout

Główne funkcje Klout’a to mierzenie Twoich wpływów społecznych i pomaganie
w zwiększaniu wpływu na wiele sposobów. Po wybraniu interesujących Cię obszarów sugeruje wiele treści i odpowiednich, wpływowych Twitterów, które można śledzić.