11 Wrz 2017

5 certyfikatów digital marketingu

Digital Marketing rozwija się bardzo szybko, co jednocześnie cieszy, ale też utrudnia zdobycie odpowiednich i przede wszystkim aktualnych kwalifikacji. Istnieją jednak pewnie istotne podstawy, które pozwolą wam zebrać niezbędną wiedzę, a co najważniejsze, będą stanowiły dowód Twoich kwalifikacji. Mowa oczywiście o – internetowych certyfikatach.
Poniżej znajdziecie listę 5 certyfikatów digital marketingu, które można uzyskać w 2017 roku. 🙂

 1. HubSpot Content Marketing Certification
  Zdobędziecie wiedzę z zakresu content marketingu, tworzenia strategii, analityki oraz optymalizacji.
  Czas trwania kursu: 3,5h
  Certyfikat jest ważny przez 13 miesięcy
 2. Google Adwords
  Kurs składa się z 6 różnych modułów. Aby uzyskać certyfikat musisz zdać 2 testy, które zawierają podstawowe informacje o Adwordsach, sposobie wyszukiwania, systemie mobilnym, video oraz funkcjach zakupowych.
  Certyfikat jest ważny przez rok
 3. Google Mobile Sites Certification Exam
  Dowiesz się w jaki sposób zoptymalizować swoją stronę internetową na urządzeniach mobilnych. Kurs składa się z 4 modułów: Podstawy Digitalu, Google Analytics, E-commerce Analytics oraz Podstawy aplikacji mobilnych.
  Certyfikat jest ważny przez rok
 4. Bibing Ads
  Kurs umożliwia zdobycie wiedzy z zakresu użytkowania Bing’s Ads Editor. Niestety kurs nie jest w formie video, więc musicie przebrnąć przez 109 stron przewodnika. Ale się opłaca!
  Certyfikat jest ważny przez rok
 5. Facebook Blueprint Certification
  przez 86 modułów dowiesz się, jak dobrze zaplanować kampanię na Facebooku oraz jak prawidłowo i skutecznie ją zoptymalizować.
  Certyfikat jest ważny przez rok

 

Bierzcie się zatem do nauki! 🙂