04 Gru 2017

6 narzędzi do wykorzystania podczas eventów

Organizowanie eventów już nigdy nie sprawi Ci trudności. Przedstawiamy wam zestawienie najnowszych aplikacji i oprogramowań do wykorzystania na spotkaniach, konferencjach i innych wydarzeniach.

Klaxoon

Klaxoon oferuje różnorodne narzędzia ułatwiające wymianę informacji i współpracę podczas wydarzeń. Planiści mogą używać systemu do uruchamiania ankiet, zadawania pytań, tworzenia gier i szybkiej burzy mózgów. System zapewnia wyniki w czasie rzeczywistym, dzięki czemu planerzy mogą śledzić, czy uczestnicy potrzebują wyjaśnienia treści.
Beep

Beep to aplikacja mobilna i platforma analityczna obsługująca technologię Beacon. System wykorzystuje sygnały nawigacyjne o niskiej energii Bluetooth do śledzenia ruchu uczestników i czasu przebywania, na przykład podczas odwiedzania stoisk wystawców lub udziału w sesji z przemówieniami. Planiści mają dostęp do swoich danych o wydarzeniach w czasie rzeczywistym za pośrednictwem internetowego pulpitu nawigacyjnego.

Photo Butler Photo Butler to nowa, bezpłatna aplikacja do udostępniania zdjęć na imprezy. W aplikacji tworzy się prywatny album, a następnie zaprasza gości do oglądania i przesyłania swoich zdjęć. Algorytm aplikacji ściąga najlepsze zdjęcia razem do albumu ze zdjęciami.

Asembl

Asembl to nowa, bezpłatna aplikacja do odkrywania i promowania wydarzeń. Organizatorzy  tworzą swoje wydarzenie w aplikacji, opisują je atrybutami opisowymi (takimi jak sztuka i teatr, fitness, muzyka itp.) I wskazują koszt uczestnictwa oraz docelową grupę wiekową i płeć. Zdarzenia są wyświetlane na mapie, dzięki czemu użytkownicy mogą również wyszukiwać zdarzenia w określonej odległości.

Ivvy 

Ivvy to system zarządzania wydarzeniami dla miejsc i organizatorów spotkań. System zapewnia narzędzie do tworzenia niestandardowych stron internetowych, zarządzania rejestracją, koordynowania rezerwacji hoteli i linii lotniczych, koordynowania mówców i sponsorów, przyjmowania płatności i innych zadań. Możliwości lokalizacji pozwalają wyszukiwać, porównywać i rezerwować miejsca wydarzeń, catering i zakwaterowanie w grupach, sprawdzając dostępność, stawki i zasoby w czasie rzeczywistym.
MoveShake

MoveShake to aplikacja, która pozwala użytkownikom projektować, tworzyć, udostępniać i przechowywać wirtualne wizytówki. Karty są interaktywne, więc kliknięcie numeru telefonu na obrazie uruchamia wybieranie, a kliknięcie wiadomości powoduje uruchomienie poczty e-mail. Podczas wydarzeń prezenter może przekazać uczestnikom swój identyfikator MoveShake ID, aby mogli wprowadzić go w aplikacji, aby natychmiast uzyskać cyfrową wizytówkę. Za pomocą tej aplikacji można tworzyć cyfrowe plakietki do zarządzania zameldowaniem.