19 Gru 2017

Gry i wideo na żywo dostępne na Facebooku 360

Chcesz na Facebooku oglądać filmy Twoich znajomymi w wersji 360? Cóż, masz szczęście, ponieważ gigant mediów społecznościowych wydał mnóstwo nowych aktualizacji do aplikacji Facebooka 360 dla Gear VR, które ułatwiają znajdowanie niesamowitych filmów i zdjęć.

Jedną z najbardziej ekscytujących aktualizacji aplikacji jest dodanie karty “Sugerowane treści”. Podobnie jak w zwykłym kanale na Facebooku, karta “Sugerowane” pokazuje filmy pasujące do Twoich zainteresowań lub udostępnione przez znajomych. To miły dodatek, który pozwala szybko znaleźć najlepsze filmy.

Oprócz wszystkich nowych funkcji Facebook ułatwił nawigację w aplikacji, dodając obsługę kontrolera Gear VR. Jest to bardzo potrzebna aktualizacja, która sprawia, że korzystanie z Facebooka 360 jest o wiele przyjemniejsze.

Facebook zakończył rok z kilkoma gadżetami dla 360 entuzjastów. W grudniu uruchomiła stronę społeczności 360, oferując filmy instruktażowe i edukacyjne. Wprowadzono także funkcję 360 Director, która umożliwia korzystanie z funkcji przewodnika.