10 mar 2021

Konferencja hybrydowa „Warsaw Passive Investment Conference”

Trzy dni transmisji na żywo, 18 ekspertów, połączenie z uczestnikami z różnych stron świata, studio zorganizowane w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, tłumaczenia symultaniczne –  tak w skrócie wyglądała konferencja hybrydowa „Warsaw Passive Investment Conference”, którą zrealizowaliśmy w dniach 2-4 marca bieżącego roku. Organizatorami konferencji byli: GPW, PZU TFI, Beta Securities oraz Biuro Maklerskie mBank. Nasza agencja odpowiadała za multimedialną stronę wydarzenia.

Konferencja hybrydowa to rozwiązanie umożliwiające połączenie wydarzenia online z elementami tradycyjnej konferencji – wystąpień, czy dyskusji odbywających się w określonym miejscu. W tym przypadku centralnym miejscem konferencji była Sala Notowań na warszawskiej GPW, w której zorganizowaliśmy w pełni wyposażone mobilne studio producenckie. Dzięki temu mogliśmy bardzo sprawnie zarządzać przebiegiem wydarzenia, elastycznie dopasowywać się do potrzeb zgłaszanych przez organizatorów, zapewnić bieżącą obsługę prelegentów i łączyć realizację zdalnych prezentacji z debatą „fotelową” na scenie – dostarczając odbiorcom tłumaczone na żywo dwie wersje językowe.

Tegoroczna „Warsaw Passive Investment Conference” to druga edycja konferencji poruszającej tematykę inwestowania pasywnego. W ramach wydarzenia odbyły się panele dyskusyjne oraz prezentacje ekspertów, można było dużo dowiedzieć się z czego wynika swoisty boom na instrumenty pasywne na świecie, a także jak można z nich korzystać na polskim rynku.

Wydarzenie transmitowane było na stronie internetowej Giełdy Papierów Wartościowych. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie: https://gpw.pl/wpic.

Obejrzyj fragment konferencji:

Konferencja hybrydowa „Warsaw Passive Investment Conference”

Zobacz także: