09 lut 2022

Produkcja programu „Układ Otwarty” Igora Janke

Od lutego nasza agencja jest producentem programu „Układ Otwarty”. Program jest realizowany przez dziennikarza Igora Janke, który podejmuje tematy społeczno-polityczne.

Chcę, by różnił się od tego, co dominuje w polskiej debacie i polskich mediach. Żyjemy w trudnym czasie. Podziały rosną, polaryzacja ciągle postępuje. Im bardziej nasila się walka między dwoma obozami, tym mniej jest przestrzeni do rzetelnego opisywania rzeczywistości. Dominują partyjne i ideologiczne przekazy. Ludzie zamykają się w swoich bańkach. Chcę wyjść poza naszą plemienną wojnę. W tym programie nie będę o nic walczył, do niczego przekonywał, a jedynie próbował zrozumieć, co się dzieje” – tak pomysł na program opisał autor.

Rozmów Igora Janke można słuchać zarówno na wszystkich znaczących platformach podcastowych jak i oglądać na You Tube. Podcast notuje systematyczny wzrost zasięgów.

Nasza agencja odpowiada za wizualną stronę programu.

W produkcjach Igora Janke, które wyróżniają się na tle tego, co dominuje w mediach, widzimy duży potencjał. Oferujemy coraz więcej usług z zakresu produkcji wideo oraz digital marketingu i udział w takich projektach jak Układ Otwarty wpisuje się w nasza strategię rozwoju” – komentuje Mikołaj Tocki, dyrektor zarządzający eContentLAB.

A więcej informacji o współpracy tutaj: