24 wrz 2021

2021 CFA Society Poland Annual Conference

Dwa dni transmisji na żywo, zamknięte warsztaty oraz ogólnodostępne panele i prezentacje, różne platformy streamingowe, tłumaczenia symultaniczne  –  tak w skrócie wyglądała konferencja hybrydowa „2021 CFA Society Poland Annual Conference”, zorganizowanej w dniach 23-24 września bieżącego roku przez CFA Society Poland. Partnerami konferencji byli: USB, BGK, BOŚ, Dorsum, Invesco, GPW oraz Orlen.

W konferencji wzięło udział ponad 30 ekspertów  (obecnych na scenie oraz online) z różnych stron świata. Nasza agencja odpowiadała za multimedialną stronę tego wydarzenia.

Konferencja hybrydowa to rozwiązanie umożliwiające połączenie wydarzenia online z tradycyjną konferencją – wystąpieniami czy dyskusjami odbywającymi się w określonym miejscu. W tym przypadku termin „hybrydowa” objął również publiczność, gdyż kilkudziesięciu gości, przedstawicieli świata finansów,  przebywało na sali konferencyjnej, a kilkuset kolejnych w przestrzeni online. Centralnym miejscem konferencji był Hotel Warszawianka w Jachrance, w którym zorganizowane w pełni wyposażone mobilne studio producenckie, pozwoliło nam elastycznie dopasowywać się do potrzeb zgłaszanych przez organizatorów, sprawnie zarządzać przebiegiem wydarzenia i łączyć realizację zdalnych prezentacji z debatami „fotelowymi” na scenie – dostarczając obraz i dźwięk widzom zarówno w sali jak i w świecie cyfrowym tłumaczony na żywo na dwie wersje językowe.

CFA Society Poland Annual Conference jest od ponad dekady niezwykle inspirującą przestrzenią skupiającą ekspertów rynkowych i profesjonalistów związanych z rynkiem finansowym. Już po raz kolejny uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach oraz wysłuchać szeregu aktualnych i ważnych dla rynku debat oraz wystąpień dotyczących m.in. takich obszarów jak regulacje europejskie, Strategia Rozwoju Rynku Kapitałowego, ESG czy przyszłość rynku VC.

Wydarzenie transmitowane było na stronie CFA Society Poland.: https://cfapoland.org.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie: https://www.cfasummit.pl/home/index.html.

Zobacz także: