19 paź 2021

XV Jubileuszowe Forum Funduszy

Ponad 30 prelegentów, 4 panele dyskusyjne, łączenia zdalne – tak wyglądała konferencja hybrydowa „XV Jubileuszowe Forum Funduszy”, zorganizowana w dniu 19 października 2021 przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami. Współorganizatorem była GPW, a partnerem głównym Santander TFI. Jubileuszowa edycja corocznej konferencji zrealizowana została stacjonarnie w holu głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Forum Funduszy to najważniejsze merytoryczne spotkanie sektora zarządzających aktywami oraz firm i instytucji związanych, jak agenci transferowi, banki powiernicze i dystrybuujące, biura maklerskie, kancelarie prawne, firmy konsultingowe, środowiska akademickie, przedstawiciele nadzoru i administracji państwowej.

Konferencja ta była pierwszym od kilkunastu miesięcy stacjonarnym wydarzeniem skupiającym na miejscu ponad stu uczestników oraz ponad 1000 w przestrzeni online. Całość była transmitowana na żywo na stronach internetowych dziennika Rzeczpospolita. Nasza agencja odpowiadała za multimedialną stronę tego wydarzenia.

Galeria zdjęć jest dostępna na stronie konferencji: https://konferencje.izfa.pl/archiwum/2021.html

Zapraszamy do obejrzenia pełnego zapisu wideo z konferencji:

Zobacz także: